درباره زرد تک

درباره گروه تخصصی زردتک 

 گروه تخصصی زردتک مجموعه ای از متخصصان طراحی و برنامه نویسی را کنار هم گرد آورده است تا بتواند نیاز های شما و کسب و کارتان را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه ممکن رفع نماید. متخصصان و کارشناسان این تیم، سابقه فعالیت و همکاری با مجموعه های شناخته شده و معتبری همچون ایده آل دوربین، نماینده سابق زیمنس در ایران، بزرگترین وارد کننده دوربین های مداربسته داهوا- ماد طلایی؛ صنعت چوب پیکو، نمایندگی کانن و نیکون ایران  و ... را دارا می باشند. همچنین زردتک جمعی از افراد حرفه ای با سابقه درخشان مدیریت شبکه های اجتماعی را گرد هم آورده است تا در این زمینه نیز خدمات تخصصی و حرفه ای ارائه نماید. گروه زرد تک تخصص و تجربه متخصصان خود را در راستای موفقیت کسب و کار شما به کار می گیرد. این گروه تمامی خدمات مورد نیاز برای رونق کسب و کار شما را در فضای مجازی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای عرضه می نماید. زردتک همراه شماست تا در بازارهای رقابتی پیروز میدان باشید.


مزایای همکاری با گروه زردتک 

گروه زردتک با تخصص و تجربه خود بهترین انتخاب ها را برای شما فراهم می آورد. شما می توانید قبل از هر تصمیمی برای فعالیت در فضای مجازی از مشاوره های تخصصی این گروه بهره مند باشید و بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

 طراحی اختصاصی، حرفه ای و کاربر پسند از اصلی ترین مزیت های این گروه است که در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین هزینه ممکن انجام می شود. تمامی فعالیت های تخصصی این گروه با محوریت خلاقیت و نوآوری انجام می شود، بنابراین می توانید از متمایز بودن خدمات این گروه اطمینان داشته باشید. شما می توانید انواع خدمات مورد نیاز خود را برای فعالیت در فضای مجازی اعم از طراحی انواع سایت اختصاصی و فروشگاهی، پشتیبانی فنی از سایت، تولید محتوا و جذب کاربر، مدیریت شبکه های اجتماعی به ویژه پیج های اینستاگرامی را به متخصصان زردتک بسپارید.


طراحی وب سایت اختصاصی با زردتک

  اگر قصد دارید هویت خود را در فضای مجازی با طراحی و ایجاد یک سایت حرفه ای و اختصاصی آغاز کنید، زردتک آماده همکاری با شماست. متخصصان این گروه همراه شما هستند تا حرفه ای ترین سایت ها را ایجاد و راه اندازی نمایید. سایت های جذاب و کاربر پسند که کاملا متناسب با نیاز شما طراحی شده است، می تواند دستاورد همکاری با گروه زردتک باشد. اگر به دنبال سایت های اختصاصی برای معرفی توانمندی ها، کسب و کار، محصولات و خدمات خود هستید، این گروه بهترین انتخاب ها را برای شما فراهم می آورد. راه اندازی فروشگاه های اینترنتی حرفه ای از جمله انواع سایت هایی است که توسط این گروه طراحی و پیاده سازی می شود. هم چنین شما می توانید از متخصصان این گروه پشتیبانی فنی حرفه ای نیز برای وبسایت شما ارائه می دهند.


متخصصان زردتک بیش از 8 سال در زمینه طراحی وب سایت های اختصاصی و برنامه نویسی فعالیت کرده اند و تجربه منحصر به فردی در طراحی وب سایت های اختصاصی دارند.


تولید محتوا با زردتک 

بدون شک تولید محتوا برای سایت و شبکه اجتماعی اهمیت زیادی در موفقیت فعالیت های شما در فضای مجازی داشته و می تواند بازدید و در نتیجه فروش شما را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد. برای تاثیرگذاری و افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور جستجو گوگل و البته کاربران، محتوا باید اصولی و طبق استاندارد های مشخصی تولید شود. کارشناسان و متخصصان زردتک همراه شما هستند تا بهترین محتواها را برای سایت ها و شبکه های اجتماعی خود تولید نموده و از این طریق بازدید از سایت خود را ارتقا دهید و در اولویت جستجوی گوگل قرار بگیرید. زرد تک همراه شماست تا با تولید محتوای کاربر پسند و جذب کاربران بیشتر از ظرفیت و فرصت شبکه های اجتماعی برای رونق کسب و کار خود استفاده نمایید.


زرد تک و مدیریت شبکه های اجتماعی 

شبکه های اجتماعی فرصت بی نظیری را برای فعالیت کسب و کار های مختلف و برندسازی شخصی فراهم آورده اند اما برای استفاده از این فرصت نیاز به برنامه ریزی و مدیریت اصولی و حرفه ای دارید. رقابت در عرصه شبکه های اجتماعی بسیار پیچیده و تنگاتنگ است. زردتک همراه شماست تا شبکه اجتماعی فعالی را ایجاد و بهترین شکل ممکن مدیریت نمایید.