مقالات

جدیدترین ها قدیمی ترین
همه چیز درباره ابزار گوگل آنالیتیک در سایت زرد تک
گوگل آنالیتیک، یکی از معروف ترین و کاربردی ترین ابزارهای (سرویس) تجزیه و تحلیل آمار وب است که توسط Google ارائه شده است. این سرویس، ترافیک وب سایت را ردیابی و گزارش می کند.
آشنایی با On-page در Seo و اهمیت منحصربفرد آن
برای افزایش و بهینه سازی سئوی وب سایت، اطلاع از به روز ترین و جدیدترین عوامل رتبه بندی On-page در Seo امری بسیار مهم و قابل توجه محسوب می شود. On-page Seo یا همان سئو داخلی، در طول سالها دستخوش تغییرات بسیاری شده است، بنابراین مهم است که همیشه با جدیدترین تغییرات و تحولات آن، همراه بوده و آگاهی کامل داشته باشید.
آشنایی با off-page در seo
بهینه سازی موفقیت آمیز سئو از دو طریق قابل انجام است. این دو عامل در اجرا و بهینه سازی Seo نقش مهم و حیاتی بر عهده دارند. فاکتورهای On-page در Seo و Off-page در Seo چرخ هایی هستند که به حرکت وسیله نقلیه SEO کمک بسیاری خواهند کرد. بهینه سازی فاکتورهای رتبه بندی Off-page در Seo شامل بهبود موتور جستجو و درک کاربر از محبوبیت، اعتبار و اقتدار سایت است. این امر توسط مکان های معتبر دیگر در اینترنت (صفحات، سایت های مختلف، افراد و غیره) که به وب سایت شما پیوند می دهند یا تبلیغ می کنند، انجام می شود و از این طریق، به طور موثری کیفیت مطالب وب سایت خود را "تضمین" خواهید نمود.