مقالات

جدیدترین ها قدیمی ترین
آشنایی با off-page در seo
بهینه سازی موفقیت آمیز سئو از دو طریق قابل انجام است. این دو عامل در اجرا و بهینه سازی Seo نقش مهم و حیاتی بر عهده دارند. فاکتورهای On-page در Seo و Off-page در Seo چرخ هایی هستند که به حرکت وسیله نقلیه SEO کمک بسیاری خواهند کرد. بهینه سازی فاکتورهای رتبه بندی Off-page در Seo شامل بهبود موتور جستجو و درک کاربر از محبوبیت، اعتبار و اقتدار سایت است. این امر توسط مکان های معتبر دیگر در اینترنت (صفحات، سایت های مختلف، افراد و غیره) که به وب سایت شما پیوند می دهند یا تبلیغ می کنند، انجام می شود و از این طریق، به طور موثری کیفیت مطالب وب سایت خود را "تضمین" خواهید نمود.
آشنایی با On-page در Seo و اهمیت منحصربفرد آن
برای افزایش و بهینه سازی سئوی وب سایت، اطلاع از به روز ترین و جدیدترین عوامل رتبه بندی On-page در Seo امری بسیار مهم و قابل توجه محسوب می شود. On-page Seo یا همان سئو داخلی، در طول سالها دستخوش تغییرات بسیاری شده است، بنابراین مهم است که همیشه با جدیدترین تغییرات و تحولات آن، همراه بوده و آگاهی کامل داشته باشید.
همه چیز درباره ابزار گوگل آنالیتیک در سایت زرد تک
گوگل آنالیتیک، یکی از معروف ترین و کاربردی ترین ابزارهای (سرویس) تجزیه و تحلیل آمار وب است که توسط Google ارائه شده است. این سرویس، ترافیک وب سایت را ردیابی و گزارش می کند.
همه چیز درباره ابزار گوگل وب مستر در سایت زرد تک
گوگل وب مستر، ابزاری است که صاحبان وب سایت های عمومی و تخصصی، صاحبان کسب و کار، نمایندگان، متخصصان سئو، فروشندگان آنلاین، مدیران وب سایت، توسعه دهندگان وب و خلاصه هرکس که به نوعی با وب سایت سروکار دارد، به آن نیاز دارند. Google Webmaster Tools سرویسی رایگان است که به شما کمک می کند تا عملکرد وب سایت خود را در نتایج جستجو، ارزیابی و حفظ کنید. به عبارت دیگر، گوگل وب مستر، برای کنترل، مدیریت سئو و بهینه سازی سایت کاربرد دارد.