راه اندازی فروشگاه اینترنتی با زردتک

راه اندازی فروشگاه اینترنتی با زردتک

  

امروز کمتر کسی است که از فروشگاه های اینترنتی خرید نکرده باشد. فروشگاه اینترنتی به دلیل قابلیت های متعددی که دارد، روز به روز اهمیت بیشتری در زندگی های امروزی پیدا می کند. برای خرید از فروشگاه های اینترنتی زمانی زیادی را در رفت و آمد تلف نمی کنید، به راحتی می توانید کالای مورد نظر خود را در فروشگاه های مختلف بیابید و با دیگر کالا ها مقایسه نمایید. هیچ محدودیت جغرافیایی برای خرید ندارید و از همه مهم تر این که می توانید از شر ویروس کرونا در امان باشید. افزایش روز افزون تقاضا برای خرید اینترنتی، زمینه ساز رونق فروشگاه های اینترنتی شده است. اغلب صاحبان فروشگاه ها به فکر ایجاد فروشگاه های اینترنتی در کنار فروشگاه سنتی خود هستند و بسیاری نیز هستند که می خواهید یک فروشگاه اینترنتی را به عنوان کسب و کار اصلی خود راه اندازی نمایند. فروشگاه های اینترنتی می توانند سوددهی و درآمد بالایی داشته باشند. اگر شما هم قصد راه اندازی فروشگاه های اینترنتی را دارید، گروه تخصصی زرد تک برای شما توصیه هایی دارد:


گام اول : فروشگاه اینترنتی خود را ترسیم کنید

 قبل از این که برای ثبت سفارش یک فروشگاه اینترنتی اقدام کنید، لازم است تصور صحیحی از فروشگاه خود داشته باشید. این فرایند باعث می شود نیاز های فروشگاه خود را به دقت شناسایی کنید. کالاها و خدماتی که از طریق سایت شما عرضه می شوند، تمامی جزئیات از جمله شرایط خرید، قوانین، نحوه ارسال، نظر سنجی از مشتریان و ... را مشخص کنید. یک برآورد کلی از هزینه ها داشته باشید و بودجه و زمانی که برای مدیریت فروشگاه در نظر گرفته اید، مشخص کنید. این کار کمک می کند تا طراحان نیازهای فروشگاه شما را به درستی تشخیص دهند و پیشنهادهایی متناسب با شرایط و نیاز شما داشته باشند. کارشناسان زرد تک می توانند مشاوره های لازم را در این زمینه ارائه نمایند تا تصمیمات بهتری بگیرید.


ترسیم فروشگاه اینترنتی قبل از طراحی

ترسیم فروشگاه اینترنتی قبل از طراحی


گام دوم: فروشگاه اینترنتی را به صورت حرفه ای و اصولی ایجاد کنید

فروشگاه اینترنتی می تواند در مقایسه با فروشگاه های فیزیکی و سنتی فروش بسیار بیشتری داشته باشد. مشخصا شما برای داشتن مقدار سود یکسان از فروشگاه اینترنتی و فروشگاه فیزیکی، لازم است تا برای فروشگاه فیزیکی هزینه بسیار بیشتری اختصاص دهید. اما تمامی مزیت های گفته شده برای فروشگاه اینترنتی زمانی حاصل می شود که فروشگاه خود را اصولی و تخصصی طراحی نموده باشید. فروشگاه شما باید با کالا یا خدماتی که عرضه می کنید متناسب باشد،  تمامی نیاز های مشتری از جمله اطلاعات فنی در خصوص محصول، امکان مقایسه محصولات، سند خرید، پشتیبانی آنلاین و ... را رفع نماید، استفاده از ن برای مشتری پیچیدگی نداشته باشد و زیبا و جذاب باشد. استفاده از فروشگاه اینترنتی برای شما به عنوان مدیر فروشگاه نیز باید آسان باشد و شما بتوانید به راحتی و سریع فرایند های جاری یک فروشگاه را در فروشگاه خود پیاده نمایید. فروشگاه شما باید در گوشی، تبلت و تمامی دستگاه های هوشمند به خوبی و درستی نمایش داده شود و به اصطلاح فنی واکنش گرا باشد.


طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی

طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی


در طراحی حرفه ای برخی نکات نیز مد نظر قرار می گیرند که می تواند در کارایی سایت شما اهمیت زیادی داشته باشد. برای مثال سرعت بارگذاری سایت شما باید یک مقدار بهینه و ایده آل باشد چرا که در صورت طولانی شدن سرعت بارگذاری مشتری از خرید صرف نظر می نماید و به رقبا مراجعه می کند. همچنین برای جلب اعتماد مشتریان، باید بتوانید امنیت سایت خود را تا سطح قابل قبولی ارتقا دهید. در طراحی حرفه ای نکاتی رعایت می شود که برای تامین امنیت سایت دچار مشکل نشوید. فروشگاه اینترنتی شما باید در اولویت جستجو گوگل قرار گیرد و به هنگام جستجو کالا و خدمات توسط مشتریان در گوگل، فروشگاه شما به آنها پیشنهاد شود. یک طراح حرفه ای سایت فروشگاهی شما را برای موتور گوگل بهینه سازی می نماید. متخصصان و طراحان حرفه ای و با تجربه گروه زردتک به شما کمک می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه حرفه ای ترین فروشگاه ها را ایجاد نمایید.


گام سوم : برای پشتیبانی از فروشگاه اینترنتی برنامه ریزی کنید

علاوه بر فاز طراحی و ایجاد فروشگاه اینترنتی، لازم است برای پشتیبانی از سایت نیز برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. فروشگاه های اینترنتی می توانند بسیار پرسود باشند اما لازم است زمان، انرژی و هزینه لازم را برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی صرف نمایید. فروشگاه اینترنتی نیاز به پشتیبانی حرفه ای و مستمر دارد. سرعت، امنیت، جایگاه و رتبه سایت نیاز به بررسی و پایش مداوم دارد. پشتیبانی ضعیف می توانند باعث از دست رفتن مشتریان شود. شما می توانید از کارشناسان و متخصصان زرد تک مشاوره های لازم را برای برنامه ریزی و پشتیبانی فنی از سایت فروشگاهی خود دریافت نمایید.


پشتیبانی حرفه ای از فروشگاه اینترنتی

پشتیبانی حرفه ای از فروشگاه اینترنتی